Automobilis, Automobilių Oro Kondicionavimo sistema Šaldalas Šaldymo Agentas R134A Šaldytuvas Aplinkos Apsaugos Vandens Filtro keitimas

Prieinamumas: Yra sandėlyje

Nauja prekė

€6.18

€7.19

-14 %

Dalis socialinės žiniasklaidos

Dozavimas: (visi pakaitiniai)

1. Mini automobilių: 3 buteliai (vieno oro kondicionierius / dviguba garų oro kondicionierius)

2. Tarpinis automobilis: 3-4 buteliai

3. Audi Passat ir kitas B-klasės sedanas: 4-5 butelius

Pastaba: daugiau sudėtingų oro kondicionavimo sistema / ilgiau, dujotiekio, daugiau šaltnešis yra reikalinga.

Medžiaga: Automobilių šaldymo

Aprašymas:

1. Vasaros pilnas automobilio ledo sprogo patirties, R134a automobilių oro kondicionavimo specialios šaldymo, grynumas-iki 99.9%, gero vėsinimo, vandens ir kitų kenksmingų priemaišų, gali apsaugoti šaldymo sistemą nuo korozijos, ir nesukelia jokios žalos atmosferos ozono sluoksnis, yra tiesa, naujos kartos šaldymo.

2. Produkto efektyvumas yra stabili, naudojimo laikas yra ilgas, vėsinimo poveikis yra gera, jums vėsaus oro norite vasarą, kietas visą vasarą.

3. Be to, metodas, užpildymas iš mažo slėgio pabaigos kompresorius, šis metodas yra lėtas užpildyti, iš esmės papildyti metodas, kai šaltnešis yra nepakankamas.Operacija veiksmus: reikia pradėti automobilio, įjunkite oro kondicionierių ir tada pridėti refrigerant gas, ir sniego, skardinės yra pastatyta.

4. Visą be to, šis metodas yra saugus ir greitas, ir yra tinkama pirmą pildymo šaldymo šaldymo sistema (aušalo bakelis apverstas).

Veikimo etapai: Po siurbimo, nereikia atidaryti oro kondicionierius, tiesiogiai pridėti skystas šaltnešis iš aukšto slėgio pabaiga (aušalo bakelis vertikaliai).

Užpildykite šaltnešis iš mažo slėgio pusėje, užveskite variklį ir įjunkite oro kondicionierius (aušalo bakelis vertikaliai).

Atsargumo priemonės:

1. Nelaikykite tuščių talpyklų vieta, kur korozinės dujos yra deginamos, arba degimas.Tuščių talpyklų nėra daugkartinio naudojimo.

2. Dėvėti akinius, eksploatavimo metu.Jei ji netyčia aptaškyti akis ar ant odos, nedelsiant gerai praplauti vandeniu.

3. Tikslas nėra apačioje galite į žmogaus kūną per operaciją.

4. Didžiausia vidaus slėgio bakas yra 15MPa.Atidarius oro kondicionieriaus kompresorius, būtinai užsukite aukšto slėgio pabaigos fluorinator, ar ne, susisiekti su aukšto slėgio išvengti sprogimo aukšto slėgio dujų.

5. saugojimo temperatūra neturėtų būti per didelis arba per mažas, vengti tiesioginių saulės spindulių.

6. Nedėkite gali dėl variklio ar radiatorius vengti tiesioginių saulės spindulių.

7.Saugojimo temperatūra yra mažesnė nei 40℃.

8. Nereikia suplakti jar sunku.

9. Šis vaistas yra aukšto slėgio suskystintos dujos ir turi būti valdomas profesionalus specialistas, kad būtų išvengta žalos.

Sąrašas:Šaltnešis*1

Žymos: freono r134a, R12, dujų šaltnešis r134a, 134a šaldymo, r1234yf šaltnešis, rinkinys r134a, r12, šaltnešis, butelis dujų šaltnešis r134a, r134a valv, r134a įrankis

type1 Dropshipping
Specialios Funkcijos Liuminescencinės Nuotėkio
Elemento Tipas Oro kondicionavimo Montavimas
Type2 Drop laivyba

Parašyti atsiliepimą

Automobilis, Automobilių Oro Kondicionavimo sistema Šaldalas Šaldymo Agentas R134A Šaldytuvas Aplinkos Apsaugos Vandens Filtro keitimas

Automobilis, Automobilių Oro Kondicionavimo sistema Šaldalas Šaldymo Agentas R134A Šaldytuvas Aplinkos Apsaugos Vandens Filtro keitimas

Parašyti atsiliepimą

Jums taip pat patiktų