ZK-502L MINI Bluetooth 5.0 DC 5-24V Belaidžio Garso Skaitmeninis stiprintuvas Stereo valdybos 50Wx2 Bluetooth Amp Amplificador

Prieinamumas: Yra sandėlyje

Nauja prekė

Dalis socialinės žiniasklaidos

pastaba!Išorinis korpusas yra medžiagos paketą, kurį reikia įsigyti atskirai.Ji turi būti surinkti pati, ir medžiagos paketas yra pateikta atsuktuvą.

Tas potenciometras reguliuoja garsą su jungikliu leidžia lengvai valdyti garsą, todėl idealiai tinka "PASIDARYK pats" garsiakalbiai.Jei jis yra metalinė dėžutė, jums reikia, kad "Bluetooth" antena.

Vario DC jungtis yra naudojama siekiant išlaikyti aukštos srovės ir nėra šilumos.

Kondensatorius 470uf35V kietieji kondensatoriai, užtikrinti energijos saugojimo ir šilumos išsklaidymo, ir stabilus elektros energijos tiekimas yra būtina sąlyga tam, gera garso kokybė.

Nemokamai DC galvos vadovauti, suderinama su įėjimo galia sąsaja šis produktas, netgi jei neturite NUOLATINĖS galvos adapterio arba baterijų, jis gali būti lengvai laidinis.

5.0 "Bluetooth" versija, perdavimo efektyvumas yra didesnis perdavimo atstumas yra toliau.

Atsargumo priemonės vartojant: maitinimo jungiklis ant lentos yra laukimo jungiklis.Po jungiklis yra išjungtas, mašina yra mažos galios laukimo būseną.Visiškai išjungsite maitinimą arba išjungę DC kištuką mašina ilgą laiką.

Klausimas ir atsakymas:

1. Kaip pasirinkti elektros energijos tiekimo?

Elektros energijos tiekimo su lenta yra labai svarbus.Kuo didesnė įtampa, tuo didesnė srovė, ir geriau išvesties galia.Jei turite tik 12V 1A, galite pareikšti 3-4 colio garsiakalbis.Jei esate 19V 5A arba daugiau, yra ne problema su 8-10 cm, ir maitinimas turi būti labai vertinami.Jei įtampa yra per maža, garsas bus iškreiptas po garso paaštrėja.Jei srovė yra per maža, garsiakalbis bus traukti žemos įtampos, darbo ir neįprastai ar garso kokybė blogės.

Rekomenduojama naudoti 18V19V24V maitinimo srovė virš 3A.Jei turite tik 9V12V arba 1A 2A maitinimo šaltinis, jis taip pat gali būti naudojami, bet galia yra maža.Prašome atkreipti dėmesį, kad didžiausia apimtis, kai jį naudoti, kurie gali turėti įtakos garso kokybei.

2. Kaip pasirinkti garsiakalbį?

Dažniausiai naudojami garsiakalbiai dažniausiai yra 8 omų, negali atskirti teigiamus ir neigiamus, yra toks pat efektas, 4 omų garsiakalbius, taip pat gali būti naudojami.

Jei jūsų garsiakalbio galia yra maža, ji gali būti naudojama nuo 10W-30W.Maitinimo įtampa yra maža, siekiant užkirsti kelią stiprintuvo dega, po degimo.Pasirinkite, pavyzdžiui, elektros energijos tiekimo žemiau 15V.

Jei esate 50W-200w garsiakalbis, nesijaudinkite apie garsiakalbis perdegimo.Galite pasirinkti, 12-24V maitinimo.Kuo didesnė įtampa, galite pasirinkti, tuo stipresnis garsas ar galios.

3. Kaip prisijungti prie "Bluetooth"?

Galios stiprintuvas, prijungti garsiakalbį, pasukti garso rankenėlę mėlyna šviesa įjunkite, įjunkite telefono parametrai - "Bluetooth" ieškoti "BT-WUZHI", tada spustelėkite ryšį, bus pyptelėti, kai ryšys yra sėkmingas, tai, Kai jis yra "Bluetooth" režimu, jūs galite žaisti muzikos.Kitą kartą jums galios, jis bus automatiškai sujungti su telefonu.

4. Kai garsas tampa garsiau, reiškinys drumzlinas garsas atsiranda.

Garsas yra iškreipta.Prašome pakeisti adapteris maitinimo blokas su aukštesne įtampa.

5. Po garso tampa garsiau, garsas yra nesuprantamos.

Įėjimo galia yra nepakankama, ir power supply yra su pertraukomis maitinamas.Prašome pakeisti elektros energijos tiekimo su didesnės galios.

Ar išėjimo galia yra per didelis, vairo stiprintuvas valdyba yra smarkiai šildomas, ir šiluminė apsauga įvyksta, sumažinti energijos sąnaudas arba didinti šilumos išsklaidymo.

Žymos: "bluetooth" hm 5, garso stiprintuvas zk 502 c, fm modulis, amplifi valdyba, "bluetooth" valdyba, maišytuvas, "bluetooth" 5, zk1002, sustiprina garso valdyba, 502l, zk 502l

Kilmės KN(Kilmės)
Tipas Loginės Mikroschemos
sąlyga Naujas

Parašyti atsiliepimą

ZK-502L MINI Bluetooth 5.0 DC 5-24V Belaidžio Garso Skaitmeninis stiprintuvas Stereo valdybos 50Wx2 Bluetooth Amp Amplificador

ZK-502L MINI Bluetooth 5.0 DC 5-24V Belaidžio Garso Skaitmeninis stiprintuvas Stereo valdybos 50Wx2 Bluetooth Amp Amplificador

Parašyti atsiliepimą

Jums taip pat patiktų