Evoliucija pagal mus

Mus vienija ne tik žvejyba...

Varžybos vaikams „Vaikų gynimo dienai“

Renginys jau įvyko, apie jį skaitykite čia.

Varžybos vaikams „Vaikų gynimo dienai“

Jeigu tau dar nesukako 16 metų, mėgsti laisvalaikį leisti gamtoje su meškere rankose, tuomet esi kviečiamas į žvejų klubo „Elektrėnų Tritonas“ organizuojamas žūklės plūdine meškere varžybas vaikams „Vaikų gynimo dienai“.

Varžybos vyks šių metų birželio 1d., sekmadienį Elektrėnų vandens saugykloje, trečioje damboje.

Jaunasis žvejy!

Žvejų klubo „Elektrėnų Tritonas“ nariai kreipiasi į tave ir tavo draugus norėdami pasiūlyti sudalyvauti meškeriojimo plūdine meškere varžybose kartu su Jūsų bendraamžiais vaikais žuvingame vandens telkinyje pačiame Lietuvos viduryje, Elektrėnuose. Deja, mūsų šalyje meškeriojimo varžybų mažiesiems meškeriotojams yra labai mažai, tad tikimės, jog sutiksite paaukoti brangią vasaros pradžios vieną dieną ir atvyksite ne tik pasivaržyti, bet ir susipažinti, pabendrauti su kitais jaunaisiais meškeriotojais bei patyrusiais žvejais. Esame tikri, jog čia pasisemsite išminties ir patarimų ne tik iš varžybų priešininkų, bet ir čia būsiančių patyrusių žvejų. „Elektrėnų Tritonas“ klubo nariai mielai su jumis pasidalins patirtimi, kaip reikia gerbti ir saugoti gamtą, kaip turiningai joje leisti laisvalaikį, galbūt atskleis ir vieną-kitą žvejybinę  paslaptį, kaip pagauti didelę žuvį. Tad nedvejodami griebkite savo tėvelius ar kitus artimuosius ir atvykite prie Elektrėnų vandens saugyklos, trečios dambos birželio 1 dieną, sekmadienį. Laukiami visi norintys gerai praleisti laiką prie vandens.

Varžybų dienotvarkė:

09.00-09.30 val. – dalyvių registracija
09.30-10.00 val. - burtų traukimas, ėjimas į sektorius, pasiruošimas.
10.00 val. - varžybų pradžia
13.00 val. - varžybų pabaiga
13.00-14.00 val. - rezultatų skaičiavimas, laisvoji programa
14.00-15.00 val. - apdovanojimai.

Varžybų taisyklės:

1. Varžybose gali dalyvauti vaikai iki 16 metų amžiaus. Esant įtarimui dėl vaiko amžiaus – prašysime parodyti tai paliudijantį dokumentą.
2. Kiekvieną dalyvį turi lydėti vienas iš tėvų arba kitas prižiūrėsiantis asmuo.
3. Varžybos – nemokamos.
4. Varžybos vyks plūdine meškere (ilgis neribojamas) su plūde ir vienu kabliuku. Vienu metu galima žvejoti tik viena meškere. Atsarginių meškerių skaičius neribojamas.
5. Varžybose dalyviai varžysis atskirtuose sektoriuose. Varžybų vieta – Elektrėnų vandens saugykla, trečia damba, Elektrėnai.
6. Vaikai bus skirstomi į dvi amžiaus grupes. Pirmoji grupė - iki 13 metų, antroji – nuo 13 (imtinai) iki 16 (imtinai) metų amžiaus.
7. Iki 13 metų amžiaus vaikų grupei galima padėti ne tik pasiruošimo, bet ir pačių varžybų metu, t. y. padėti nukabinti žuvį, išpainioti valą, užmauti masalą, pašerti žuvį ir pan. Draudžiama už dalyvį užmesti meškerę ar ištraukti žuvį (išskyrus pagalbą su graibštu traukiant laimikį) - dalyvis tai turi daryti savarankiškai.
8. 13-16 metų amžiaus vaikų grupei galima padėti tik pasiruošimo metu. Varžybų eigoje visi šios grupės dalyviai turi žvejoti savarankiškai, draudžiamas bet koks įsikišimas iš šalies.
9. Pašarų kiekis neribojamas.
10. Kiekvienas varžybų dalyvis turi turėti sietelį žuviai laikyti.
11. Varžybų metu draudžiama braidyti po vandenį, triukšmauti ar kitaip trukdyti šalia esantiems dalyviams.
12. Varžybų metu dalyviams galima išeiti iš sektoriaus bet kuriuo metu tik su teisėjo leidimu. Draudžiama varžybų metu ką nors išnešti ar atsinešti.
13. Po finišo signalo visi dalyviai lieka savo vietose tol, kol teisėjai pasvers žuvį.
14. Sugauta žuvis pasverta ir suskaičiuota bus paleista atgal į vandens telkinį, bet jeigu dalyvis pageidaus – savo pagautą laimikį galės pasiimti su savimi.
15. Apdovanosime kiekvieną varžybų dalyvį, o išskirtines dovanėles gaus pirmąsias tris vietas savo amžiaus grupėse užėmę jaunieji meškeriotojai, pats jauniausias bei didžiausią žuvį sugavęs dalyviai.
16. Kilus neaiškumams - kreiptis į teisėjus.

Varžybų vieta:

Turite klausimų? kreipkitės:

Klubo prezidentas
Gintautas Kondratjevas Tel. +370 650 44272
El.paštas: info [@] elektrenutritonas . lt

Valdybos narė atsakinga už renginių planavimą
Lina Jackaitytė Tel. +370 685 46035
El. paštas: renginiai [@] elektrenutritonas . lt