Evoliucija pagal mus

Mus vienija ne tik žvejyba...

Spiningo gerbėjų susitikimas

Microspin.lt entuziastai kartu su žvejų klubu "Elektrėnų tritonas" kviečia į susitikimą Elektrėnų marių pakrantėje.
Susitikimo metu microspin.lt entuziastai dalinsis savo patirtimi gaudant žuvį extra ultralight tipo spiningais, kurie pritaikyti ypatingai lengviems mikro masalams.

Jei dar neteko vilioti žuvies masalais tesveriančiais nuo 0,6 iki 3 gramu, ir nelabai įsivaizduojate kaip tokį masalą galima pasiūlyti žuviai naudojant spiningą, o ne „balalaiką“, maloniai kviečiame prisijungti. Galėsite ne tik išgirsti kaip, bet ir praktiškai išbandyti XUL spiningus.

Susitikimo laikas: sekmadienį, 9:00 val.

Susitikimo vieta: Elektrėnų marių, jachtklubo įlankoje, „Vaikų pasaulio“ pakrantėje, vieta kitaip žinoma kaip „Prie akmenų“.

Tikslią susitikimo vietą rasite čia: http://www.maps.lt/map/default.aspx?lang=lt#obj=543282;6072027;Pažymėtas%20taškas;&xy=543253,6072009&z=5000&lrs=hybrid,stops,zebra

Pastebėjimas dėl galimo nusivylimo.

Kadangi yra žvejų kuriems žvejyba yra "mėsos nešimas namo", todėl bandau iš anksto įspėti juos, kad šio susitikimo metu nebus pasakojama/demonstruojama kaip prigaudyti daug ir didelės žuvies.

Susitikimo tikslas yra laiko praleidimo gamtoje propagavimas, žūklės kokybės gerinimas, pažintis su technikų įvairove bei naujų pojučių atradimas kovojant su labai maža žuvimi kaip su sau lygiu varžovu.

O "mėsos nešėjų namo" susitikimas vyks prekybos centre, žuvies skyriuje.