Evoliucija pagal mus

Mus vienija ne tik žvejyba...

Kviečiame jaunuosius žvejus į kasmetines varžybas skirtas tik jiems

Žvejų klubo „Elektrėnų Tritonas“ jau ketvirtus metus kviečia jaunuosius žvejus mėgėjus ir jų draugus bei tėvelius į jau tradicija tapusias žūklės varžybas vaikams plūdine meškere. Šiais metais prie renginio organizavimo prisidėjo ir Trakų sportinės žūklės klubas "Šprotas", taip pat nemažai rėmėjų kurie žadėjo džiuginti visus dalyvius savo įsteigtomis dovanomis.

Varžybų dienotvarkė:

09.00-09.30 val. – dalyvių registracija
09.30-10.00 val. - burtų traukimas, ėjimas į sektorius, pasiruošimas.
10.00 val. - varžybų pradžia
13.00 val. - varžybų pabaiga
13.00-14.00 val. - rezultatų skaičiavimas, laisvoji programa, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasirodymas
14.00 val. - apdovanojimai.

Varžybų taisyklės:

1. Varžybose gali dalyvauti vaikai iki 16 metų amžiaus. Esant įtarimui dėl vaiko amžiaus – prašysime parodyti tai paliudijantį dokumentą.
2. Kiekvieną dalyvį turi lydėti vienas iš tėvų arba kitas prižiūrėsiantis asmuo.
3. Varžybos – nemokamos.
4. Varžybos vyks plūdine meškere (ilgis neribojamas) su plūde ir vienu kabliuku. Vienu metu galima žvejoti tik viena meškere. Atsarginių meškerių skaičius neribojamas.
5. Varžybose dalyviai varžysis atskirtuose sektoriuose. Varžybų vieta – Elektrėnų vandens saugykla, trečia damba, Elektrėnai. Susitikimo vietą rasite čia
6. Vaikai bus skirstomi į dvi amžiaus grupes. Pirmoji grupė - iki 10 metų, antroji – nuo 11 iki 16 (imtinai) metų amžiaus. Mergaitės žvejoja atskiroje grupėje.
7. Iki 10 metų amžiaus vaikų grupei galima padėti ne tik pasiruošimo, bet ir pačių varžybų metu, t. y. padėti nukabinti žuvį, išpainioti valą, užmauti masalą, pašerti žuvį ir pan. Dalyvis pats turi užmesti ir ištraukti žuvį. Išskirtiniais atvejais galima už dalyvį užmesti meškerę ar ištraukti žuvį (galima pagalbą su graibštu traukiant laimikį),o visa kita dalyvis turi stengtis daryti savarankiškai.
8. 11 - 16 metų amžiaus vaikų grupei galima padėti tik pasiruošimo metu. Varžybų eigoje visi šios grupės dalyviai turi žvejoti savarankiškai, draudžiamas bet koks įsikišimas iš šalies.
9. Pašarų kiekis neribojamas.
10. Kiekvienas varžybų dalyvis turi turėti sietelį žuviai laikyti.
11. Varžybų metu draudžiama braidyti po vandenį, triukšmauti ar kitaip trukdyti šalia esantiems dalyviams.
12. Varžybų metu dalyviams galima išeiti iš sektoriaus bet kuriuo metu tik su teisėjo leidimu. Draudžiama varžybų metu ką nors išnešti ar atsinešti.
13. Po finišo signalo visi dalyviai lieka savo vietose tol, kol teisėjai pasvers žuvį.
14. Sugauta žuvis pasverta ir suskaičiuota bus paleista atgal į vandens telkinį, bet jeigu dalyvis pageidaus – savo pagautą laimikį galės pasiimti su savimi.
15. Apdovanosime kiekvieną varžybų dalyvį, o išskirtines dovanėles gaus pirmąsias tris vietas savo amžiaus grupėse užėmę jaunieji meškeriotojai, pats jauniausias bei didžiausią žuvį sugavęs dalyviai.
16. Kilus neaiškumams - kreiptis į teisėjus.

Varžybų organizatorius ir generalinis rėmėjas: Žvejų klubas „Elektrėnų Tritonas“

Kita informacija

Daugiau informacijos telefonu: +370 650 44272