Evoliucija pagal mus

Mus vienija ne tik žvejyba...

Jaunieji žvejai vėl rinksis Elektrėnuose

Jau penktus metus iš eilės žvejų klubas "Elektrėnų tritonas" kviečia jaunuosius žvejus mėgėjus ir jų draugus bei tėvelius į jau tradicija tapusias žūklės varžybas vaikams plūdine meškere. Šiais metais užsibrėžti labai dideli tikslai sukurti vaikų šventę, kurios metu vaikai galės ne tik varžytis, bet ir pasilinksminti. Todėl jiems dovanosime ne tik dovanas, bet ir nuotaiką, kuria kurs varžybas supsiantis koncertas.

Varžybų dienotvarkė:

9:00- 11:00 – atvykimas, dalyvių registracija, susipažinimas, žvejų profesionalų patarimai, pasiruošimas varžyboms.
11:00 – varžybų pradžia
13:00 – varžybų pabaiga
13:00 - 14:00– rezultatų skaičiavimas, pramogos ir atrakcijos, koncertuos Vaikų ir jaunimo pop choras „Saulės spinduliai“
14:00 – apdovanojimai.
14:20 – koncertas, koncertuos atlikėja Gintarė Peciukonytė ir X-Faktoriaus finalistė Justė Baradulinaitė

Varžybų taisyklės:

1. Varžybose gali dalyvauti vaikai iki 16 metų amžiaus. Esant įtarimui dėl vaiko amžiaus – prašysime parodyti tai paliudijantį dokumentą.
2. Kiekvieną dalyvį turi lydėti vienas iš tėvų arba kitas prižiūrėsiantis asmuo.
3. Varžybos – nemokamos.
4. Varžybos vyks plūdine meškere (ilgis neribojamas) su plūde ir vienu kabliuku. Vienu metu galima žvejoti tik viena meškere. Atsarginių meškerių skaičius neribojamas.
5. Varžybose dalyviai varžysis atskirtuose sektoriuose. Varžybų vieta – Elektrėnų vandens saugykla, trečia damba, Elektrėnai. Susitikimo vietą rasite čia
6. Vaikai bus skirstomi į tris grupes. Pirmoji grupė - žvejojantys savarankiškai, antroji – žvejojantys su lydinčio asmens pagalba ir mergaičių grupė.
7. Žvejojantiems su lydinčio asmens pagalba grupės dalyviams galima padėti ne tik pasiruošimo, bet ir pačių varžybų metu, t. y. padėti nukabinti žuvį, išpainioti valą, užmauti masalą, pašerti žuvį ir pan. Dalyvis pats turi užmesti ir ištraukti žuvį. Išskirtiniais atvejais galima už dalyvį užmesti meškerę ar ištraukti žuvį (galima pagalbą su graibštu traukiant laimikį),o visa kita dalyvis turi stengtis daryti savarankiškai.
8. Savarankiškai žvejojančių vaikų grupei galima padėti tik pasiruošimo metu. Varžybų eigoje visi šios grupės dalyviai turi žvejoti savarankiškai, draudžiamas bet koks įsikišimas iš šalies.
9. Pašarų kiekis neribojamas.
10. Kiekvienas varžybų dalyvis turi turėti sietelį žuviai laikyti.
11. Varžybų metu draudžiama braidyti po vandenį, triukšmauti ar kitaip trukdyti šalia esantiems dalyviams.
12. Varžybų metu dalyviams galima išeiti iš sektoriaus bet kuriuo metu tik su teisėjo leidimu. Draudžiama varžybų metu ką nors išnešti ar atsinešti.
13. Po finišo signalo visi dalyviai prisistato prie teisėjų pavėsinės kur teisėjai pasvers žuvį.
14. Sugauta žuvis pasverta ir suskaičiuota bus paleista atgal į vandens telkinį, bet jeigu dalyvis pageidaus – savo pagautą laimikį galės pasiimti su savimi.
15. Apdovanosime kiekvieną varžybų dalyvį, o išskirtines dovanėles gaus pirmąsias tris vietas savo amžiaus grupėse užėmę jaunieji meškeriotojai, pats jauniausias bei didžiausią žuvį sugavęs dalyviai.
16. Kilus neaiškumams - kreiptis į teisėjus.

Varžybų organizatorius ir generalinis rėmėjas: Žvejų klubas „Elektrėnų Tritonas“