Evoliucija pagal mus

Mus vienija ne tik žvejyba...

Jau penktus metus iš eilės žvejų klubas "Elektrėnų tritonas" kviečia jaunuosius žvejus mėgėjus ir jų draugus bei tėvelius į jau tradicija tapusias žūklės varžybas vaikams plūdine meškere. Šiais metais užsibrėžti labai dideli tikslai sukurti vaikų šventę, kurios metu vaikai galės ne tik varžytis, bet ir pasilinksminti. Todėl jiems dovanosime ne tik dovanas, bet ir nuotaiką, kuria kurs varžybas supsiantis koncertas.

Kviečiame visus spiningautojus pasivaržyti Elektrėnų mariose. Šį kartą nusprendėme pakviesti visus į trijų etapų varžybas kurias šiais metais mums organizuoti padeda žūklės prekių parduotuvė bait.lt. Bait.lt įsteigė rimtus apdovanojimus ir pagrindinę taurę visų trijų etapų nugalėtojams.

Ir vėl kviečiame visus spiningautojus pasivaržyti Elektrėnų mariose. Šį kartą rimtus apdovanojimus ir taurę įsteigė puiki žūklės prekių parduotuvė Baltijos žvynas, esanti Kaišiadoryse. Baltijos žvynas mūsų klubo draugai nuo pat pirmų dienų, mes savo kelią pradėjome tuo pat metu, susidraugavome nuo pat pirmų dienų ir ta draugystė tęsiasi iki šiol.

Žvejų klubo „Elektrėnų Tritonas“ jau ketvirtus metus kviečia jaunuosius žvejus mėgėjus ir jų draugus bei tėvelius į jau tradicija tapusias žūklės varžybas vaikams plūdine meškere. Šiais metais prie renginio organizavimo prisidėjo ir Trakų sportinės žūklės klubas "Šprotas", taip pat nemažai rėmėjų kurie žadėjo džiuginti visus dalyvius savo įsteigtomis dovanomis.

Gerb. žvejai mėgėjai ir sportinės žūklės klubai, maloniai visus Jus kviečiame į individualias poledinės žūklės varžybas  „Laimės eketė 2017“. Varžybos vyks sausio 29 d. Elektrėnų mariose, šamų įlankoje.

Ir vėl kviečiame į tradicines spiningavimo varžybas Elektrėnų savivaldybės mero taurei laimėti.

Visų dalyvių laimėjimų lentelę rasite čia.

Žvejų klubo „Elektrėnų Tritonas“ jau trečius metus kviečia jaunuosius žvejus mėgėjus ir jų draugus bei tėvelius į jau tradicija tapusias žūklės varžybas vaikams plūdine meškere.

Gerb. žvejai mėgėjai ir sportinės žūklės klubai, maloniai visus Jus kviečiame į spiningavimo varžybas Elektrėnų savivaldybės Mero taurei laimėti Varžybos vyks 2015-ųjų metų rugsėjo 26 d. Elektrėnų mariose.

Starto vieta - senoji Elektrėnų valčių bazė.

Gerb. sportinės žūklės klubai ir žvejai, maloniai Jus visus kviečiame į spiningavimo sportines varžybas „MINDAUGO KARŪNA 2015“,  skirtas Mindaugo karūnavimo progai.

Varžybos vyks liepos 11 d. Elektrėnų vandens saugyklos pietrytinėje marių pakrantėje netoli Pastrėvio gyvenvietės, Elektrėnų sav.

Varžybų organizatorius – Žvejų klubas - „Elektrėnų Tritonas“.

Žvejų klubo „Elektrėnų Tritonas“ nariai kreipiasi į tave ir tavo draugus norėdami pasiūlyti sudalyvauti nemokamose meškeriojimo plūdine meškere varžybose kartu su jūsų bendraamžiais vaikais žuvingame vandens telkinyje pačiame Lietuvos viduryje, Elektrėnuose.

Renginys jau įvyko, apie jį skaitykite čia.

 
1 2