Evoliucija pagal mus

Mus vienija ne tik žvejyba...

Važybos vaikams "Jaunasis žvejys 2014"

Birželio pirmąją visi šventėme tėvo ir vaikų gynimo dieną. Ta proga, žvejų klubas „Elektrėnų tritonas“, nusprendė padžiugint vaikus suorganizuodamas jiems mėgėjiškos žūklės varžybas. Varžybų išvakarėse išgirsti gandai, kad vaikai su tėveliais „siaučia“ parduotuvėse, pasiruošimas šioms varžyboms išties mus džiugino.

Tačiau ne itin smagus oras sekmadienio rytą pradėjo jaukti planus. Kad ir koks oras buvo nedraugiškas renginiui, visgi atsirado atkaklių jaunųjų žvejų, kuriems lietus nebuvo baisus. Į varžybas, prie „trečios dambos“, susirinko negausi, bet linksmai ir optimistiškai nusiteikusi grupelė vaikų kartu su tėveliais. Dalyviai buvo suskirstyti į tris grupes, mergaičių grupėje (4 dalyvės), berniukų iki 13 metų (5 dalyviai) ir berniukų nuo 13 iki 16 metų (7 dalyviai). Varžybos, dėl lietingo oro buvo sutrumpintos ir vyko ne tris valandas, kaip buvo suplanuota, bet tik dvi. Visgi ne visiems sekėsi taip kaip norėjosi, mergaičių grupėje, išaiškinti nugalėtoją teko rengti papildomą rungtį. Po jos nugalėtojos išsirikiavo tokia tvarka: pimojioji vieta atiteko Gabrielei Partikaitei, antroji - Sandrai Račkauskaitei ir trečioji - Alvitai Moškaitei. Berniukų grupėje iki 13 metų pirmoji vieta atiteko Ignui Paškevičiui, antroji – Timui Stankevičiui ir trečioji – Justinui Labanauskui. Amžiaus nuo 13 iki 16 metų grupėje pirmoji vieta atiteko Edgarui Luic, antroji – Juliui Janavičiui, o po pildomos rungties, trečioji vieta atiteko Deimantui Gumbiui. Vaikai buvo apdovanoti puikiais žūklės įrankiais, taurėmis, medaliais, diplomais ir kitais rėmėjų įsteigtais prizais.

Tikimės, kad kitais metais į varžybas susirinks daug daugiau dalyvių ir visi praleisime puikų laiką prie vandens, kaip ir per šias, nepaisant lietingo oro.

Esame dėkingi visiems rėmėjams, kurie pagal savo išgales ir galimybes parėmė žvejų klubo „Elektrėnų tritonas“ gražią įdėją surengti žūklės varžybas vaikams.

Nugalėtojos mergaičių grupėje
Nugalėtojai grupėje iki 13 metų
Nugalėtojai grupėje nuo 13 iki 16 metų
Dalyviai, rėmėjai ir organizatoriai