Evoliucija pagal mus

Mus vienija ne tik žvejyba...

Sezono atidarymas Kauno mariose

Šeštadienį 2014 kovo 29 dieną Klubo narys Saulius su draugais Povilu ir Laimiu atidarė atviro vandens telkinio sezoną Kauno mariuose.

...Susiruošę penktadienio vakarą ir tik prasidėjus šeštadieniui naktį 01:00 pajudėjom link marių. Visi gerom nuotaikom, linksmai nusiteikę atvažiavom į vietą kur žvejosime. Apžiūrėjome įmanomas apsistoti vietas. Išsirinkom paplūdimį kur matosi Nemuno vaga. Susiruošę stovus, signalizatorius, svingus, sistemėles, pasiruošę jaukus, masalus pradėjome žūklę dar neišaušus. Nutarėme žvejoti tik iki vakaro nes vakarop dar oras gerokai atvėsta ir nėra labai malonu. Žvejojome trise septyniomis meškerėmis. Penkios meškerės buvo Heavy Feeder, tai yra sunkus feeder tipo meškerykočiai kurių užmetimo svoris viršija 120g ir dvi meškerės buvo karpinės. Užmetę visas meškeres jau po maždaug 30 minučių turėjome pirmąjį kibimą kurio nepavyko  realizuoti. Žuvis kimba atsargiai ir neiniciatyviai.

Auštant ir pas mūsų kolegą Laimi suskambėjo signalizatorius kuris padovanojo nediduką plakį. Atėjus rytui žuvys pradėjo kibinti aktyviau. Po kiek laiko ir Sauliui nusišypsojo laimė įsegti žuvį. Neliko nuskriaustas ir Povilas kuriam teko šiek tiek patikrinti savo kantrybę. Žuvis visgi dar kimba atsargiai ir nelabai noriai. Vakarop po puikiai praleistos dienos grįžome su nedideliu laimikių, bet su dideliu kiekiu geros nuotaikos bei įspūdžių.