Evoliucija pagal mus

Mus vienija ne tik žvejyba...

Pirmasis visuotinis klubo narių susirinkimas

2014 kovo 26 d.

Įvyko pirmasis žvejų klubo "Elektrėnų tritonas" visuotinis narių susirinkimas kuriame buvo priimti pirmieji klubo nariai ir išrinkta klubo valdyba. Susirinkimo metu buvo svarstoma kaip ir ką mes ruošiamės nuveikti per šiuos, mūsų pirmuosius gyvavimo, metus.

Mes, kaip susibūrę į klubą, vardan gražių idėjų puoselėti ir tausoti mūsų gamtą bei jos išteklius nusprendėme pirmu savo geru darbu prisidėti prie gražios iniciatyvos renginio "Darom 2014" kuris startuos balandžio 26 dieną.

Taip pat svarstėme ir galimybes organizuoti savo renginius, varžybas klubo nariams, bei sudalyvauti kitų klubų rengiamose  varžybose. Tuo klausimu paskirtas atsakingas asmuo t.y. klubo valdybos narė Lina Jackaitytė. Jei atsirastų norinčių pasiūlyti sudalyvauti renginyje ar varžybose, Jums reikėtų susisiekti su Lina arba klubo prezidentu Gintautu, jų kontaktus rasite skiltyje "Kontaktai".

Svarstyta ir nemažai organizacinių klausimų, tokių kaip klubo nario mokesčiai, dalyvavimas kitų asociacijų veikloje, paramos teikėjų paieškos ir kitų. Dalinomės istorijomis apie laimikius ir planuojamas asmenines išvykas žūklauti.

Tikimės, kad mūsų gretos didės ir mes galėsime nuveikti daug daugiau. Kviečiame visus neabejingus žvejus prisijungti prie mūsų. Norintieji tai padaryti turi atlikti kelis labai nesudėtingus veiksmus: 1. susipažinti su klubo įstatais; 2. užpildyti prašymą, kurio blanką galima atsisiųsti iš čia ; 3. susisiekti su mumis ir perduoti savo prašymą. Mes per kalendorinį mėnesį svarstysime Jūsų kandidatūrą ir priėmę sprendimą informuosime jus apie tai.