Evoliucija pagal mus

Mus vienija ne tik žvejyba...

Mero taurė 2015 - rezultatai

Štai ir praūžė dar vienos varžybos, Elektrėnų savivaldybės mero taurė 2015. Sugužėjo žvejai iš visos Lietuvos, tačiau ir šiais metais taurė liko mūsų mieste. Taurė atiteko mūsų klubo narių, Valdo Basiukevičiaus ir Artūro Kavaliausko, komandai. Jiems taip pat atiteko ir apdovanojimas už didžiausią lydeką kuri svėrė 4,5 kg.

Visų dalyvių laimėjimų lentelę rasite čia.

Esame labai dėkingi mūsų dosniems rėmėjams, be kurių nebūtume surengę tokios šventės kuri nebuvo vien sausos žvejų varžybos. Svečiai galėjo pasigrožėti sugautais laimikiais, kurių keletą buvo pargabenta į krantą ir suleistą į baseiną. Drąsiausi varžybų dalyviai galėjo pasivaržyti "Fisher-Mator" estafetėje gaudydami medinę lydį netradiciniu meškerykočiu ir spiningų mėtydami svorį į taikinį. Taip pat visi buvo vaišinami mūsų tradicine žuviene ir mūsų naujiena - kopūstiene. Ir visos komandos dalyvavo loterijoje kurios metų pralošinėjome rėmėjų įsteigtus prizus. O po apdovanojimų visi vaišinomės skaniu tortu.

Daugiau, nuotraukų rasite mūsų Facebook grupėje.

Apie šį renginį straipsniuką sukurpė ir Delfi, jį rasite čia.

O čia ir dalyvių video iš pačių varžybų: