Evoliucija pagal mus

Mus vienija ne tik žvejyba...

Mero taurė 2014 laimėta

Vėjuotą, rugsėjo 27-os šeštadienio rytą būrys žvejų susirinko pasivaržyti ir "nuskinti" mero taurę. Varžybose dalayvauti užsiregistravo net 40 dalyvių. Dėl dalyvių gausos varžybas teko vykdyti net per du vandens telkinius, kuriuos žvejų klubas "Elektrėnų tritonas" varžyboms išnuomavo iš UAB "Bartžuvė".

Žvejai surėmę meškeres šešias ilgas valandas bandė prisivilioti didžiausią žuvį, tačiau sekėsi ne kiekvienam. Jau įpusėjus varžyboms pradėjo aiškėti neryškus varžybų lyderis. Tačiau betkurią akimirką jis galėjo būti aplenktas, nes jo laimikį sudare keli ešėriukai ir lydeka. Keista, tačiau tai tiesa, tą dieną kibo tik ešeriai ir lydekos, taip taip ir tai ant dugninių meškerių. Tiesa, buvo sužvejoti ir du vėžiai.

Nuskambėjus varžybų finaliniam švilpukui ir suskaičiavus rezultatus paaiškėjo ir taurės laimėtojas. III vieta atiteko Kastyčiui Pauliukevičiui, pagavusiam 90 gramų svėrusį karosą. II vieta atiteko Laimonui Zinkevičiui iš tvenkinio išviliojusam 110 gramų ešerį. Ir I vitą bei mero taurė "nuskynė" Arvydas Simonaitis kuriam įkliuvo trys ešeriai ir lydekaitė kurių bendras svoris 880 gramų.

Nugalėtojus apdovanojo ir taures įteikė Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis. Taip pat nugalėtojams atiteko ir daugiau nei pusantro tūkstančio vertės daigtiniai prizai kuriuos įsteigė pagrindinis klubo rėmėjas žūklės ir medžioklė reikmenų parduotuvė "Baltijos žvynas" bei kiti rėmejai.

Tikimės, kad šios varžybos taps gražia tradicijų pradžia ir mero taurę galėsime teikti kiekvienais metais.