Evoliucija pagal mus

Mus vienija ne tik žvejyba...

Spalio 6–7 dienomis Kauno mariose vyko Lietuvos spi­ningautojų lygos (LSL) organizuojamos varžybos Federacijos taurei laimėti. Pirmą kartą LSL atrankoje dalyvavo Elektrėnų žvejų klubo „Elektrėnų tritonas“ komanda „11_13“ – Remigijus Biels­kas ir Gintaras Apanavičius.
Dvi dienas trukusias varžybas sudarė du turai po 6 valandas. Kiekviename ture buvo galima sugauti ir pasverti po 20 žuvų. Pirmąją dieną startavo 18 komandų su valtimis, tarp jų ir Elektrėnų komanda.

Šių metų gegužės 5 d. įvyko spiningavimo varžybų, kurias suorganizavo žvejų klubas „Elektrėnų tritonas“, I etapas Bait.lt taurei laimėti. Į varžybas atvyko 27 komandos iš įvairiausių Lietuvos miestų.

Sausio 29 dieną Elektrėnų marių ledą apsėdo gausi žvejų kompanija. Jie susirinko suremti poledinės žūklės meškerytes varžybose kurias jau keli metai iš eilės organizuoja žvejų klubas „Elektrėnų tritonas“. Šiais metais nuspręsta varžybas surengti Šamų įlankoje.

Kaip ir kiekvienais, jau tradicija tapusios, praūžė žūklės varžybos skirtos vaikams. Smagu pasidžiaugti, kad kad dalyvių skaičius kiekvienai metais po nedaug, bet darosi gausesnis.

Štai ir praūžė dar vienos varžybos, Elektrėnų savivaldybės mero taurė 2015. Sugužėjo žvejai iš visos Lietuvos, tačiau ir šiais metais taurė liko mūsų mieste. Taurė atiteko mūsų klubo narių, Valdo Basiukevičiaus ir Artūro Kavaliausko, komandai. Jiems taip pat atiteko ir apdovanojimas už didžiausią lydeką kuri svėrė 4,5 kg.

Nors ir pats vidurvasaris, oras panešėjo į grybavimo sezono pradžią skelbiančius orus. Dangumi slinko debesys retkarčiais pabarstydami lietaus iš savęs, bet susirinkusiems pasivaržyti visa tai buvo nemotais.

Jau antrus metus, vaikų gynimo dienai paminėti, Elektrėnų žvejų klubas „Elektrėnų tritonas“ rengė mėgėjiškos žūklės varžybas vaikams. Ankstus rytas žadėjo puikią dieną. Dar neprasidėjus dalyvių registracijai, jau buriavosi pulkelis vaikučių su tėveliais. Sulaukėme ir svečių iš kitų miestų, Trakų, Vilniaus ir net Klaipėdos.

Šių metų balandžio 25 dieną, jau nebe pirmus metus Lietuvoje startavo akcija "Darom". Mūsų klubas gyvuojantis ir atšventęs vienerius metus neliko abejingas šiam renginiui ir šiais metais sukvietė savo klubo narius prisidėti švarinant mums taip gerai pažįstamą Elektrėnų marių  trečios dambos pakrantę.

Vasario 15 dieną, gražios Lietuvai šventės, valstybės atkūrimo dienos  išvakarėse, žvejų klubas „Elektrėnų tritonas“ organizavo poledinės žūklės varžybas „Laimės eketė 2015“. Varžybos vyko ant Elektrėnų marių, miesto pliažo pakrantėje. Rytas žadėjo puikią dieną, o žvejų gausa įdomias varžybas. Žvejai rinkosi iš Vilniaus, Trakų, Alytaus, Utenos, Širvintų, Anykščių, Dusėtų, Varėnos, Jonavos, Ukmergės ir žinoma Elektrėnų.

Vėjuotą, rugsėjo 27-os šeštadienio rytą būrys žvejų susirinko pasivaržyti ir "nuskinti" mero taurę. Varžybose dalayvauti užsiregistravo net 40 dalyvių. Dėl dalyvių gausos varžybas teko vykdyti net per du vandens telkinius, kuriuos žvejų klubas "Elektrėnų tritonas" varžyboms išnuomavo iš UAB "Bartžuvė".

Joninių išvakarėse, šeštadienį, Elektrėnų žvejai, bei svečiai iš kitų miestų sukryžiavo meškeres Elektrėnų vandens saugyklos šaltame kanale prie „Lietuvos energijos“ elektrinės. Jie varžėsi bandydami įrodyti kas yra geresnis plūdinės meškerės virtuozas.

Birželio pirmąją visi šventėme tėvo ir vaikų gynimo dieną. Ta proga, žvejų klubas „Elektrėnų tritonas“, nusprendė padžiugint vaikus suorganizuodamas jiems mėgėjiškos žūklės varžybas. Varžybų išvakarėse išgirsti gandai, kad vaikai su tėveliais „siaučia“ parduotuvėse, pasiruošimas šioms varžyboms išties mus džiugino.

Prieš kelis mėnesius įkurtas žvejų klubas „Elektrėnų tritonas“ besidžiaugdamas, kad gretos sparčiai auga, nusprendė padžiuginti savo gausią narų bendruomenę ir surengė šventę klubo nariams. Praėjusį savaitgalį, gegužės 17 dieną, žvejų klubo „Elektrėnų tritonas“ nariai buvo sukviesti į UAB „Bartžuvė“ komercinius tvenkinius kur varžėsi tarpusavyje VIP tvenkinyje.

Balandžio 26 dieną, jau nebe pirmus metus startavo akcija "Darom". Mūsų klubas neliko abejingas šiam renginiui ir sukvietė savo klubo narius prisidėti švarinant mums taip gerai pažįstamą Elektrėnų marių trečios dambos pakrantę.

Pranešame, kad 2014 balandžio 16 dieną, 18.30 val., įvyks visuotinis žvejų klubo "Elektrėnų tritonas" narių susirinkimas. Susirinkimas vyks Centro picerijos banketinėje salėje, adresu Draugystės g. 13, Elektrėnai.

Šeštadienį 2014 kovo 29 dieną Klubo narys Saulius su draugais Povilu ir Laimiu atidarė atviro vandens telkinio sezoną Kauno mariuose.

2014 kovo 26 d.

Įvyko pirmasis žvejų klubo "Elektrėnų tritonas" visuotinis narių susirinkimas kuriame buvo priimti pirmieji klubo nariai ir išrinkta klubo valdyba. Susirinkimo metu buvo svarstoma kaip ir ką mes ruošiamės nuveikti per šiuos, mūsų pirmuosius gyvavimo, metus.